Przedszkole Samorządowe

Jesteś tutaj:
  2. Wydarzenia

Rozpoczęcie rekrutacji doprzedszkola i oddziału "0"

Szanowni Rodzice,

startujemy z rekrutacją do poszczególnych oddziałów. Szczegóły oraz harmonogram rekrutacji znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA 2024/2025.

Pożegnanie Sześciolatków

29 czerwca Starszaki pożegnały Przedszkole.

Była radość, łzy wzruszenia, podziękowania, walc oraz wspólny wyjazd z rodzicami starszaków na kręgle.

Wakacje, czas start!

Piknik Rodzinny

3 czerwca bawiliśmy sie wspólnie z najbliższymi na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym w naszym ogródeczku. Były wiersze, tańce, wspólna zabawa, loteria, popcorn, grill, stoisko z kwiatami, kącik wspomnień i moc uśmiechów. :)

Dzień Dziecka

1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka w zaprzyjaźnionej sali zabaw Wyspy Leonarda w Kobyłce.

Czekała tam na nas świetna zabawa i magiczne warsztaty.

Czy wiedziecie dlaczego suchy lód jest taki niezwykły? My tak!

Wycieczka do Gospodarstwa na Końcu Wsi

26 maja Przedszkolaki z grupy Żabek i Biedronek wybrały się do Gospodartswa na Końcu Wsi. Tego dnia czekało na dzieci mnóstwo atrakcji i ciekawych zajęć edukacyjnych, które miały przybliżyć pracę w gospodarstwie oraz uroki życia i pracy na wsi.

Pięrwszą atrakcją było malowanie...

Dzień Pszczoły

Dzień Pszczoły