Przedszkole Samorządowe

Jesteś tutaj:

Witamy na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice podopiecznych, jak i podopieczni będą mogli bardziej zaangażować się w życie placówki.

Dzisiaj na tablicy

Drodzy Rodzice,
zapraszamy przedszkolaki z najmłodszej grupy na zajęcia adaptacyjne. Adaptacja we wszystkich grupach potrwa przez cały wrzesień.

Jednocześnie prosimy wszystkich Rodziców o czujność i kontakt z wychowawcami - nasza szkoła przechodzi znaczne remonty, więc plany na najbliższe dni mogą ulec niewielkiej modyfikacji. Będziemy Państwa informować na bieżąco.

Na tablicy przy wejściu do szkoły umieściliśmy listę dzieci przyjętych z podziałem na grupy.

Zebranie ze wszystkimi Rodzicami dzieci przedszkolnych i szkolnych odbędzie się 7 września:
godz. 16.30 - dla Rodziców dzieci przedszkolnych
godz. 17.30 - dla Rodziców uczniów szkoły

Rozpoczęcie rekrutacji doprzedszkola i oddziału "0"

Szanowni Rodzice,

startujemy z rekrutacją do poszczególnych oddziałów. Szczegóły oraz harmonogram rekrutacji znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA 2024/2025.

Porozumienie między rodzicami a przedszkolem

Szanowni Państwo,

poniżej w plikach znajdziecie plik Porozumienia rodziców z przedszkolem, regulujące wzajemne obowiązki oraz prawa obu stron. W dokumencie znajduje się także wykaz materiałów do wyprawki przedszkolnej. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. Najpóźniej 1 września...