Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego

1 Dzień Wiosny

21 marca to pierwszy dzień wiosny!!!
Jednym z głównych wydarzeń obchodów było widowisko strojów ekologicznych, które zachwyciło zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Klasy przygotowały się starannie, prezentując stroje wykonane z materiałów z recyklingu oraz zainspirowane naturą.

Wśród nich można było zobaczyć kreatywne kostiumy z odzyskanych materiałów. Ta innowacyjna prezentacja nie tylko podkreśliła kreatywność uczniów, ale również zwróciła uwagę na znaczenie recyklingu i ochrony środowiska.
Po pokazie strojów na hali sportowej odbyły się różnorodne zabawy ruchowe. Atmosfera była pełna energii i radości, gdy uczniowie wspólnie angażowali się w różnorodne aktywności fizyczne.
Obchody Dnia Wiosny w naszej szkole nie tylko przyniosły mnóstwo radości i zabawy, ale również ukazały, jak istotne jest łączenie edukacji z aktywnością fizyczną i ekologicznymi wartościami. To wydarzenie stanowiło inspirujący przykład tego, jak szkoła może być miejscem nie tylko nauki, ale również rozwijania świadomości społecznej i ekologicznej młodych pokoleń.